Os 19061 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.00 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 17.04 | 17.05 | 2 | ||
Praha-Krč | 17.11 | 17.11 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 17.15 | 17.16 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 17.20 | 17.20 | |||
Praha-Komořany | 17.22 | 17.22 | |||
Praha-Zbraslav | 17.26 | 17.26 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 17.30 | 17.30 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.33 | 17.38 | 2 | ||
Skochovice | 17.40 | 17.40 | |||
Měchenice | 17.43 | 17.44 | 2 | ||
Klínec | 17.49 | 17.49 | |||
Bojov | 17.54 | 17.54 | |||
Bojanovice | 17.57 | 17.57 | |||
Čisovice | 18.01 | 18.09 | 2 | ||
Rymaně | 18.15 | 18.15 | |||
Mníšek pod Brdy | 18.17 | 18.18 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 18.23 | 18.23 | |||
Malá Hraštice | 18.28 | 18.28 | |||
Mokrovraty | 18.34 | 18.34 | |||
Stará Huť | 18.40 | 18.40 | |||
Dobříš | 18.42 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci