..: Trasa vlaku Os 19061 - JŘ 2013 :..
Os 19061
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   17.00 6
  Praha-Vršovice  17.04 17.05 2
  Praha-Krč  17.11 17.11 2/2
  Praha-Braník  17.15 17.16 3
  Praha-Modřany zastávka  17.20 17.20 
  Praha-Komořany  17.22 17.22 
  Praha-Zbraslav  17.26 17.26 3
  Dolní Břežany-Jarov  17.30 17.30 
  Vrané nad Vltavou  17.33 17.38 2
  Skochovice  17.40 17.40 
  Měchenice  17.43 17.44 2
  Klínec  17.49 17.49 
  Bojov  17.54 17.54 
  Bojanovice  17.57 17.57 
  Čisovice  18.01 18.09 2
  Rymaně  18.15 18.15 
  Mníšek pod Brdy  18.17 18.18 3
  Nová Ves pod Pleší  18.23 18.23 
  Malá Hraštice  18.28 18.28 
  Mokrovraty  18.34 18.34 
  Stará Huť  18.40 18.40 
  Dobříš  18.42  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster