Os 19060 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 15.07 | 1 | |||
Stará Huť | 15.10 | 15.10 | |||
Mokrovraty | 15.16 | 15.16 | |||
Malá Hraštice | 15.22 | 15.22 | |||
Nová Ves pod Pleší | 15.27 | 15.27 | |||
Mníšek pod Brdy | 15.33 | 15.33 | 3 | ||
Rymaně | 15.35 | 15.35 | |||
Čisovice | 15.41 | 15.42 | 3 | ||
Bojanovice | 15.45 | 15.45 | |||
Bojov | 15.48 | 15.48 | |||
Klínec | 15.53 | 15.53 | |||
Měchenice | 15.59 | 16.00 | 2 | ||
Skochovice | 16.02 | 16.02 | |||
Vrané nad Vltavou | 16.06 | 16.07 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 16.10 | 16.10 | |||
Praha-Zbraslav | 16.13 | 16.14 | 3 | ||
Praha-Komořany | 16.17 | 16.17 | |||
Praha-Modřany zastávka | 16.21 | 16.21 | |||
Praha-Braník | 16.24 | 16.24 | 3 | ||
Praha-Krč | 16.28 | 16.28 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 16.35 | 16.36 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.40 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök