..: Trasa vlaku Os 19060 - JŘ 2013 :..
Os 19060
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   15.07 1
  Stará Huť  15.10 15.10 
  Mokrovraty  15.16 15.16 
  Malá Hraštice  15.22 15.22 
  Nová Ves pod Pleší  15.27 15.27 
  Mníšek pod Brdy  15.33 15.33 3
  Rymaně  15.35 15.35 
  Čisovice  15.41 15.42 3
  Bojanovice  15.45 15.45 
  Bojov  15.48 15.48 
  Klínec  15.53 15.53 
  Měchenice  15.59 16.00 2
  Skochovice  16.02 16.02 
  Vrané nad Vltavou  16.06 16.07 2
  Dolní Břežany-Jarov  16.10 16.10 
  Praha-Zbraslav  16.13 16.14 3
  Praha-Komořany  16.17 16.17 
  Praha-Modřany zastávka  16.21 16.21 
  Praha-Braník  16.24 16.24 3
  Praha-Krč  16.28 16.28 2/2
  Praha-Vršovice  16.35 16.36 2
  Praha hlavní nádraží  16.40  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster