..: Trasa vlaku Os 19059 - JŘ 2013 :..
Os 19059
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   14.30 6
  Praha-Vršovice  14.34 14.35 2
  Praha-Krč  14.41 14.41 2/2
  Praha-Braník  14.45 14.46 3
  Praha-Modřany zastávka  14.50 14.50 
  Praha-Komořany  14.52 14.52 
  Praha-Zbraslav  14.56 14.56 3
  Dolní Břežany-Jarov  15.00 15.00 
  Vrané nad Vltavou  15.03 15.04 2
  Skochovice  15.06 15.06 
  Měchenice  15.09 15.10 2
  Klínec  15.15 15.15 
  Bojov  15.20 15.20 
  Bojanovice  15.23 15.23 
  Čisovice  15.27 15.44 2
  Rymaně  15.50 15.50 
  Mníšek pod Brdy  15.52 15.53 3
  Nová Ves pod Pleší  15.58 15.58 
  Malá Hraštice  16.03 16.03 
  Mokrovraty  16.09 16.09 
  Stará Huť  16.15 16.15 
  Dobříš  16.17  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster