Os 19058 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 12.37 | 1 | |||
Stará Huť | 12.40 | 12.40 | |||
Mokrovraty | 12.46 | 12.46 | |||
Malá Hraštice | 12.52 | 12.52 | |||
Nová Ves pod Pleší | 12.57 | 12.57 | |||
Mníšek pod Brdy | 13.03 | 13.03 | 3 | ||
Rymaně | 13.05 | 13.05 | |||
Čisovice | 13.11 | 13.12 | 3 | ||
Bojanovice | 13.15 | 13.15 | |||
Bojov | 13.18 | 13.18 | |||
Klínec | 13.23 | 13.23 | |||
Měchenice | 13.29 | 13.30 | 2 | ||
Skochovice | 13.32 | 13.32 | |||
Vrané nad Vltavou | 13.36 | 13.37 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 13.40 | 13.40 | |||
Praha-Zbraslav | 13.43 | 13.44 | 3 | ||
Praha-Komořany | 13.47 | 13.47 | |||
Praha-Modřany zastávka | 13.51 | 13.51 | |||
Praha-Braník | 13.54 | 13.54 | 3 | ||
Praha-Krč | 13.58 | 13.58 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 14.05 | 14.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.10 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök