..: Trasa vlaku Os 19058 - JŘ 2013 :..
Os 19058
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   12.37 1
  Stará Huť  12.40 12.40 
  Mokrovraty  12.46 12.46 
  Malá Hraštice  12.52 12.52 
  Nová Ves pod Pleší  12.57 12.57 
  Mníšek pod Brdy  13.03 13.03 3
  Rymaně  13.05 13.05 
  Čisovice  13.11 13.12 3
  Bojanovice  13.15 13.15 
  Bojov  13.18 13.18 
  Klínec  13.23 13.23 
  Měchenice  13.29 13.30 2
  Skochovice  13.32 13.32 
  Vrané nad Vltavou  13.36 13.37 2
  Dolní Břežany-Jarov  13.40 13.40 
  Praha-Zbraslav  13.43 13.44 3
  Praha-Komořany  13.47 13.47 
  Praha-Modřany zastávka  13.51 13.51 
  Praha-Braník  13.54 13.54 3
  Praha-Krč  13.58 13.58 2/2
  Praha-Vršovice  14.05 14.06 2
  Praha hlavní nádraží  14.10  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök