..: Trasa vlaku Os 19057 - JŘ 2013 :..
Os 19057
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   13.00 6
  Praha-Vršovice  13.04 13.05 2
  Praha-Krč  13.11 13.11 2/2
  Praha-Braník  13.15 13.16 3
  Praha-Modřany zastávka  13.20 13.20 
  Praha-Komořany  13.22 13.22 
  Praha-Zbraslav  13.26 13.26 3
  Dolní Břežany-Jarov  13.30 13.30 
  Vrané nad Vltavou  13.33 13.38 2
  Skochovice  13.40 13.40 
  Měchenice  13.43 13.44 2
  Klínec  13.49 13.49 
  Bojov  13.54 13.54 
  Bojanovice  13.57 13.57 
  Čisovice  14.01 14.01 2
  Rymaně  14.07 14.07 
  Mníšek pod Brdy  14.09 14.10 3
  Nová Ves pod Pleší  14.15 14.15 
  Malá Hraštice  14.20 14.20 
  Mokrovraty  14.26 14.26 
  Stará Huť  14.32 14.32 
  Dobříš  14.34  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster