Os 19054 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 7.01 | 1 | |||
Stará Huť | 7.04 | 7.04 | |||
Mokrovraty | 7.10 | 7.10 | |||
Malá Hraštice | 7.16 | 7.16 | |||
Nová Ves pod Pleší | 7.21 | 7.21 | |||
Mníšek pod Brdy | 7.27 | 7.27 | 3 | ||
Rymaně | 7.29 | 7.29 | |||
Čisovice | 7.35 | 7.36 | 3 | ||
Bojanovice | 7.39 | 7.39 | |||
Bojov | 7.42 | 7.42 | |||
Klínec | 7.47 | 7.47 | |||
Měchenice | 7.53 | 7.54 | 2 | ||
Skochovice | 7.56 | 7.56 | |||
Vrané nad Vltavou | 8.00 | 8.07 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 8.10 | 8.10 | |||
Praha-Zbraslav | 8.13 | 8.14 | 3 | ||
Praha-Komořany | 8.17 | 8.17 | |||
Praha-Modřany zastávka | 8.21 | 8.21 | |||
Praha-Braník | 8.24 | 8.24 | 3 | ||
Praha-Krč | 8.28 | 8.28 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 8.42 | 8.43 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.47 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök