..: Trasa vlaku Os 19054 - JŘ 2013 :..
Os 19054
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   7.01 1
  Stará Huť  7.04 7.04 
  Mokrovraty  7.10 7.10 
  Malá Hraštice  7.16 7.16 
  Nová Ves pod Pleší  7.21 7.21 
  Mníšek pod Brdy  7.27 7.27 3
  Rymaně  7.29 7.29 
  Čisovice  7.35 7.36 3
  Bojanovice  7.39 7.39 
  Bojov  7.42 7.42 
  Klínec  7.47 7.47 
  Měchenice  7.53 7.54 2
  Skochovice  7.56 7.56 
  Vrané nad Vltavou  8.00 8.07 2
  Dolní Břežany-Jarov  8.10 8.10 
  Praha-Zbraslav  8.13 8.14 3
  Praha-Komořany  8.17 8.17 
  Praha-Modřany zastávka  8.21 8.21 
  Praha-Braník  8.24 8.24 3
  Praha-Krč  8.28 8.28 2/2
  Praha-Vršovice  8.42 8.43 2
  Praha hlavní nádraží  8.47  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster