Os 19051 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.30 | ||||
Praha-Vršovice | 7.34 | 7.35 | 2 | ||
Praha-Krč | 7.41 | 7.41 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 7.45 | 7.46 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 7.50 | 7.50 | |||
Praha-Komořany | 7.52 | 7.52 | |||
Praha-Zbraslav | 7.56 | 7.56 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 8.00 | 8.00 | |||
Vrané nad Vltavou | 8.03 | 8.04 | 2 | ||
Skochovice | 8.06 | 8.06 | |||
Měchenice | 8.09 | 8.10 | 2 | ||
Klínec | 8.15 | 8.15 | |||
Bojov | 8.20 | 8.20 | |||
Bojanovice | 8.23 | 8.23 | |||
Čisovice | 8.27 | 8.27 | 2 | ||
Rymaně | 8.33 | 8.33 | |||
Mníšek pod Brdy | 8.35 | 8.36 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 8.41 | 8.41 | |||
Malá Hraštice | 8.46 | 8.46 | |||
Mokrovraty | 8.52 | 8.52 | |||
Stará Huť | 8.58 | 8.58 | |||
Dobříš | 9.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia