..: Trasa vlaku Os 19051 - JŘ 2013 :..
Os 19051
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   7.30 
  Praha-Vršovice  7.34 7.35 2
  Praha-Krč  7.41 7.41 2/2
  Praha-Braník  7.45 7.46 3
  Praha-Modřany zastávka  7.50 7.50 
  Praha-Komořany  7.52 7.52 
  Praha-Zbraslav  7.56 7.56 3
  Dolní Břežany-Jarov  8.00 8.00 
  Vrané nad Vltavou  8.03 8.04 2
  Skochovice  8.06 8.06 
  Měchenice  8.09 8.10 2
  Klínec  8.15 8.15 
  Bojov  8.20 8.20 
  Bojanovice  8.23 8.23 
  Čisovice  8.27 8.27 2
  Rymaně  8.33 8.33 
  Mníšek pod Brdy  8.35 8.36 3
  Nová Ves pod Pleší  8.41 8.41 
  Malá Hraštice  8.46 8.46 
  Mokrovraty  8.52 8.52 
  Stará Huť  8.58 8.58 
  Dobříš  9.00  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster