..: Trasa vlaku Os 19021 - JŘ 2013 :..
Os 19021
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   22.00 6
  Praha-Vršovice  22.04 22.05 2
  Praha-Krč  22.11 22.11 2/2
  Praha-Braník  22.15 22.16 3
  Praha-Modřany zastávka  22.20 22.20 
  Praha-Komořany  22.22 22.22 
  Praha-Zbraslav  22.26 22.26 3
  Dolní Břežany-Jarov  22.30 22.30 
  Vrané nad Vltavou  22.33 22.38 2
  Skochovice  22.40 22.40 
  Měchenice  22.43 22.43 
  Bojov  22.54 22.54 
  Bojanovice  22.57 22.57 
  Čisovice  23.01 23.01 2
  Rymaně  23.07 23.07 
  Mníšek pod Brdy  23.09 23.10 3
  Nová Ves pod Pleší  23.15 23.15 
  Malá Hraštice  23.20 23.20 
  Mokrovraty  23.26 23.26 
  Stará Huť  23.32 23.32 
  Dobříš  23.34  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster