Os 19020 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 21.37 | 1 | |||
Stará Huť | 21.40 | 21.40 | |||
Mokrovraty | 21.46 | 21.46 | |||
Malá Hraštice | 21.52 | 21.52 | |||
Nová Ves pod Pleší | 21.57 | 21.57 | |||
Mníšek pod Brdy | 22.03 | 22.03 | 3 | ||
Rymaně | 22.05 | 22.05 | |||
Čisovice | 22.11 | 22.12 | 3 | ||
Bojanovice | 22.15 | 22.15 | |||
Bojov | 22.18 | 22.18 | |||
Měchenice | 22.29 | 22.30 | 2 | ||
Skochovice | 22.32 | 22.32 | |||
Vrané nad Vltavou | 22.36 | 22.37 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 22.40 | 22.40 | |||
Praha-Zbraslav | 22.43 | 22.44 | 3 | ||
Praha-Komořany | 22.47 | 22.47 | |||
Praha-Modřany zastávka | 22.51 | 22.51 | |||
Praha-Braník | 22.54 | 22.54 | 3 | ||
Praha-Krč | 22.58 | 22.58 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 23.05 | 23.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 23.10 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster