..: Trasa vlaku Os 19020 - JŘ 2013 :..
Os 19020
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   21.37 1
  Stará Huť  21.40 21.40 
  Mokrovraty  21.46 21.46 
  Malá Hraštice  21.52 21.52 
  Nová Ves pod Pleší  21.57 21.57 
  Mníšek pod Brdy  22.03 22.03 3
  Rymaně  22.05 22.05 
  Čisovice  22.11 22.12 3
  Bojanovice  22.15 22.15 
  Bojov  22.18 22.18 
  Měchenice  22.29 22.30 2
  Skochovice  22.32 22.32 
  Vrané nad Vltavou  22.36 22.37 2
  Dolní Břežany-Jarov  22.40 22.40 
  Praha-Zbraslav  22.43 22.44 3
  Praha-Komořany  22.47 22.47 
  Praha-Modřany zastávka  22.51 22.51 
  Praha-Braník  22.54 22.54 3
  Praha-Krč  22.58 22.58 2/2
  Praha-Vršovice  23.05 23.06 2
  Praha hlavní nádraží  23.10  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster