Os 19019 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.00 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 20.04 | 20.05 | 2 | ||
Praha-Krč | 20.11 | 20.11 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 20.15 | 20.16 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 20.20 | 20.20 | |||
Praha-Komořany | 20.22 | 20.22 | |||
Praha-Zbraslav | 20.26 | 20.26 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 20.30 | 20.30 | |||
Vrané nad Vltavou | 20.33 | 20.38 | 2 | ||
Skochovice | 20.40 | 20.40 | |||
Měchenice | 20.43 | 20.43 | |||
Bojov | 20.54 | 20.54 | |||
Bojanovice | 20.57 | 20.57 | |||
Čisovice | 21.01 | 21.01 | 2 | ||
Rymaně | 21.07 | 21.07 | |||
Mníšek pod Brdy | 21.09 | 21.10 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 21.15 | 21.15 | |||
Malá Hraštice | 21.20 | 21.20 | |||
Mokrovraty | 21.26 | 21.26 | |||
Stará Huť | 21.32 | 21.32 | |||
Dobříš | 21.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci