..: Trasa vlaku Os 19019 - JŘ 2013 :..
Os 19019
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   20.00 6
  Praha-Vršovice  20.04 20.05 2
  Praha-Krč  20.11 20.11 2/2
  Praha-Braník  20.15 20.16 3
  Praha-Modřany zastávka  20.20 20.20 
  Praha-Komořany  20.22 20.22 
  Praha-Zbraslav  20.26 20.26 3
  Dolní Břežany-Jarov  20.30 20.30 
  Vrané nad Vltavou  20.33 20.38 2
  Skochovice  20.40 20.40 
  Měchenice  20.43 20.43 
  Bojov  20.54 20.54 
  Bojanovice  20.57 20.57 
  Čisovice  21.01 21.01 2
  Rymaně  21.07 21.07 
  Mníšek pod Brdy  21.09 21.10 3
  Nová Ves pod Pleší  21.15 21.15 
  Malá Hraštice  21.20 21.20 
  Mokrovraty  21.26 21.26 
  Stará Huť  21.32 21.32 
  Dobříš  21.34  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster