..: Trasa vlaku Os 19017 - JŘ 2013 :..
Os 19017
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   18.30 6
  Praha-Vršovice  18.34 18.35 2
  Praha-Krč  18.41 18.41 2/2
  Praha-Braník  18.45 18.46 3
  Praha-Modřany zastávka  18.50 18.50 
  Praha-Komořany  18.52 18.52 
  Praha-Zbraslav  18.56 18.56 3
  Dolní Břežany-Jarov  19.00 19.00 
  Vrané nad Vltavou  19.03 19.04 2
  Skochovice  19.06 19.06 
  Měchenice  19.09 19.10 2
  Klínec  19.15 19.15 
  Bojov  19.20 19.20 
  Bojanovice  19.23 19.23 
  Čisovice  19.27 19.27 2
  Rymaně  19.33 19.33 
  Mníšek pod Brdy  19.35 19.36 3
  Nová Ves pod Pleší  19.41 19.41 
  Malá Hraštice  19.46 19.46 
  Mokrovraty  19.52 19.52 
  Stará Huť  19.58 19.58 
  Dobříš  20.00  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster