Os 19016 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čisovice | 18.37 | 3 | |||
Bojanovice | 18.40 | 18.40 | |||
Bojov | 18.43 | 18.43 | |||
Klínec | 18.48 | 18.48 | |||
Měchenice | 18.54 | 18.55 | 2 | ||
Skochovice | 18.57 | 18.57 | |||
Vrané nad Vltavou | 19.01 | 19.07 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 19.10 | 19.10 | |||
Praha-Zbraslav | 19.13 | 19.14 | 3 | ||
Praha-Komořany | 19.17 | 19.17 | |||
Praha-Modřany zastávka | 19.21 | 19.21 | |||
Praha-Braník | 19.24 | 19.24 | 3 | ||
Praha-Krč | 19.28 | 19.28 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 19.35 | 19.36 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.40 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster