..: Trasa vlaku Os 19016 - JŘ 2013 :..
Os 19016
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čisovice   18.37 3
  Bojanovice  18.40 18.40 
  Bojov  18.43 18.43 
  Klínec  18.48 18.48 
  Měchenice  18.54 18.55 2
  Skochovice  18.57 18.57 
  Vrané nad Vltavou  19.01 19.07 2
  Dolní Břežany-Jarov  19.10 19.10 
  Praha-Zbraslav  19.13 19.14 3
  Praha-Komořany  19.17 19.17 
  Praha-Modřany zastávka  19.21 19.21 
  Praha-Braník  19.24 19.24 3
  Praha-Krč  19.28 19.28 2/2
  Praha-Vršovice  19.35 19.36 2
  Praha hlavní nádraží  19.40  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster