Os 19015 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.30 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 17.34 | 17.35 | 2 | ||
Praha-Krč | 17.41 | 17.41 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 17.45 | 17.46 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 17.50 | 17.50 | |||
Praha-Komořany | 17.52 | 17.52 | |||
Praha-Zbraslav | 17.56 | 17.56 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 18.00 | 18.00 | |||
Vrané nad Vltavou | 18.03 | 18.04 | 2 | ||
Skochovice | 18.06 | 18.06 | |||
Měchenice | 18.09 | 18.10 | 2 | ||
Klínec | 18.15 | 18.15 | |||
Bojov | 18.20 | 18.20 | |||
Bojanovice | 18.23 | 18.23 | |||
Čisovice | 18.27 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök