..: Trasa vlaku Os 19015 - JŘ 2013 :..
Os 19015
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   17.30 6
  Praha-Vršovice  17.34 17.35 2
  Praha-Krč  17.41 17.41 2/2
  Praha-Braník  17.45 17.46 3
  Praha-Modřany zastávka  17.50 17.50 
  Praha-Komořany  17.52 17.52 
  Praha-Zbraslav  17.56 17.56 3
  Dolní Břežany-Jarov  18.00 18.00 
  Vrané nad Vltavou  18.03 18.04 2
  Skochovice  18.06 18.06 
  Měchenice  18.09 18.10 2
  Klínec  18.15 18.15 
  Bojov  18.20 18.20 
  Bojanovice  18.23 18.23 
  Čisovice  18.27  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster