Os 19013 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.30 | ||||
Praha-Vršovice | 16.34 | 16.35 | 2 | ||
Praha-Krč | 16.41 | 16.41 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 16.45 | 16.46 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 16.50 | 16.50 | |||
Praha-Komořany | 16.52 | 16.52 | |||
Praha-Zbraslav | 16.56 | 16.56 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 17.00 | 17.00 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.03 | 17.04 | 2 | ||
Skochovice | 17.06 | 17.06 | |||
Měchenice | 17.09 | 17.10 | 2 | ||
Klínec | 17.15 | 17.15 | |||
Bojov | 17.20 | 17.20 | |||
Bojanovice | 17.23 | 17.23 | |||
Čisovice | 17.27 | 17.27 | 2 | ||
Rymaně | 17.33 | 17.33 | |||
Mníšek pod Brdy | 17.35 | 17.36 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 17.41 | 17.41 | |||
Malá Hraštice | 17.46 | 17.46 | |||
Mokrovraty | 17.52 | 17.52 | |||
Stará Huť | 17.58 | 17.58 | |||
Dobříš | 18.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök