..: Trasa vlaku Os 19013 - JŘ 2013 :..
Os 19013
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   16.30 
  Praha-Vršovice  16.34 16.35 2
  Praha-Krč  16.41 16.41 2/2
  Praha-Braník  16.45 16.46 3
  Praha-Modřany zastávka  16.50 16.50 
  Praha-Komořany  16.52 16.52 
  Praha-Zbraslav  16.56 16.56 3
  Dolní Břežany-Jarov  17.00 17.00 
  Vrané nad Vltavou  17.03 17.04 2
  Skochovice  17.06 17.06 
  Měchenice  17.09 17.10 2
  Klínec  17.15 17.15 
  Bojov  17.20 17.20 
  Bojanovice  17.23 17.23 
  Čisovice  17.27 17.27 2
  Rymaně  17.33 17.33 
  Mníšek pod Brdy  17.35 17.36 3
  Nová Ves pod Pleší  17.41 17.41 
  Malá Hraštice  17.46 17.46 
  Mokrovraty  17.52 17.52 
  Stará Huť  17.58 17.58 
  Dobříš  18.00  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster