Os 19008 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 9.37 | 1 | |||
Stará Huť | 9.40 | 9.40 | |||
Mokrovraty | 9.46 | 9.46 | |||
Malá Hraštice | 9.52 | 9.52 | |||
Nová Ves pod Pleší | 9.57 | 9.57 | |||
Mníšek pod Brdy | 10.03 | 10.03 | 3 | ||
Rymaně | 10.05 | 10.05 | |||
Čisovice | 10.11 | 10.12 | 3 | ||
Bojanovice | 10.15 | 10.15 | |||
Bojov | 10.18 | 10.18 | |||
Klínec | 10.23 | 10.23 | |||
Měchenice | 10.29 | 10.30 | 2 | ||
Skochovice | 10.32 | 10.32 | |||
Vrané nad Vltavou | 10.36 | 10.37 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 10.40 | 10.40 | |||
Praha-Zbraslav | 10.43 | 10.44 | 3 | ||
Praha-Komořany | 10.47 | 10.47 | |||
Praha-Modřany zastávka | 10.51 | 10.51 | |||
Praha-Braník | 10.54 | 10.54 | 3 | ||
Praha-Krč | 10.58 | 10.58 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 11.05 | 11.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 11.10 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök