Os 17817 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Radnice | 18.40 | 2 | |||
Břasy | 18.44 | 18.44 | |||
Bezděkov u Radnic | 18.47 | 18.47 | |||
Stupno | 18.51 | 18.55 | 2 | ||
Dolní Stupno | 18.59 | 18.59 | |||
Všenice | 19.01 | 19.01 | |||
Střapole | 19.04 | 19.04 | |||
Sedlecko | 19.06 | 19.06 | |||
Chrást u Plzně zastávka | 19.09 | 19.09 | |||
Chrást u Plzně obec | 19.11 | 19.11 | |||
Chrást u Plzně | 19.13 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia