Os 17549 | |
Řazení vlaku: 2x810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 14.09 | 3 | |||
Spáňov | 14.15 | 14.15 | |||
Kout na Šumavě | 14.19 | 14.20 | 2 | ||
Starec | 14.22 | 14.22 | |||
Kdyně | 14.25 | 14.26 | 2 | ||
Chodská Lhota | 14.31 | 14.31 | |||
Dobříkov na Šumavě | 14.34 | 14.34 | |||
Loučim | 14.37 | 14.37 | |||
Pocinovice | 14.41 | 14.44 | 3 | ||
Úborsko | 14.49 | 14.49 | |||
Dubová Lhota | 14.52 | 14.52 | |||
Janovice nad Úhlavou | 14.56 | 14.57 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 15.01 | 15.01 | |||
Klatovy | 15.05 | 15.15 | 2 | ||
Klatovy město | 15.18 | 15.19 | |||
Luby u Klatov | 15.23 | 15.23 | 3 | ||
Vrhaveč | 15.26 | 15.26 | |||
Neznašovy | 15.30 | 15.30 | |||
Běšiny | 15.34 | 15.35 | 2 | ||
Nemilkov | 15.43 | 15.43 | 2 | ||
Malonice | 15.49 | 15.49 | 3 | ||
Kolinec | 15.57 | 15.58 | 2 | ||
Mokrosuky | 16.03 | 16.03 | |||
Hrádek u Sušice | 16.05 | 16.06 | 2 | ||
Sušice | 16.12 | 16.15 | 2 | ||
Žichovice | 16.21 | 16.22 | 2 | ||
Velké Hydčice | 16.27 | 16.29 | 2 | ||
Horažďovice | 16.35 | 16.36 | 2 | ||
Horažďovice předměstí | 16.40 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster