Sp 1753 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 14.02 | 2 | |||
Broumov-Olivětín | 14.07 | 14.07 | |||
Hynčice | 14.11 | 14.11 | |||
Ruprechtice | 14.13 | 14.13 | |||
Meziměstí | 14.17 | 14.20 | |||
Teplice nad Metují | 14.29 | 14.30 | |||
Žďár nad Metují | 14.39 | 14.39 | |||
Police nad Metují | 14.42 | 14.43 | 2 | ||
Hronov | 14.49 | 14.51 | 2 | ||
Velké Poříčí | 14.53 | 14.53 | |||
Náchod | 14.59 | 15.03 | 2/4 | ||
Náchod zastávka | 15.05 | 15.06 | |||
Václavice | 15.11 | 15.13 | 2 | ||
Starkoč | 15.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci