Sp 1733 „Žuráň“ | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + Bdmtee281 + 2xBdmtee263 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.28 | III | |||
Slavkov u Brna | 17.53 | 17.54 | 2 | ||
Bučovice | 18.03 | 18.04 | 4 | ||
Nesovice | 18.10 | 18.10 | 3 | ||
Nemotice | 18.18 | 18.18 | 3 | ||
Kyjov | 18.31 | 18.32 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 18.35 | 18.35 | |||
Vracov | 18.44 | 18.44 | |||
Bzenec | 18.48 | 18.49 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 18.58 | 19.01 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 19.05 | 2 | |||
Ostrožská Nová Ves | 19.10 | 3 | |||
Kunovice zastávka | 19.14 | ||||
Kunovice | 19.17 | 19.23 | 2 | ||
Vésky | 19.27 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 19.30 | ||||
Hradčovice | 19.35 | 2 | |||
Havřice | 19.39 | ||||
Uherský Brod | 19.43 | 19.45 | 2 | ||
Újezdec u Luhačovic | 19.49 | 19.50 | 3 | ||
Šumice | 19.54 | ||||
Nezdenice | 19.58 | 3 | |||
Záhorovice | 20.01 | ||||
Bojkovice | 20.04 | 20.04 | 2/2 | ||
Bojkovice město | 20.07 | ||||
Pitín zastávka | 20.11 | 20.11 | |||
Hostětín | 20.18 | 20.18 | |||
Slavičín | 20.23 | 20.23 | 3 | ||
Divnice | 20.27 | 20.27 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 20.29 | 20.29 | 3 | ||
Popov | 20.35 | 20.35 | |||
Bylnice | 20.40 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci