Sp 1704 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 15.38 | 3 | |||
Lipová Lázně | 15.44 | 15.45 | 3 | ||
Horní Lipová | 15.52 | 15.54 | 3 | ||
Ramzová | 16.04 | 16.05 | |||
Ostružná | 16.09 | 16.10 | 3 | ||
Branná | 16.21 | 16.25 | 2 | ||
Jindřichov na Moravě | 16.35 | 16.35 | |||
Hanušovice | 16.45 | 16.53 | 2 | ||
Ruda nad Moravou | 17.04 | 17.05 | 3 | ||
Postřelmov | 17.17 | 17.17 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě | 17.23 | 17.28 | 3 | ||
Mohelnice | 17.37 | 17.38 | 2 | ||
Červenka | 17.48 | 17.49 | 1/4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök