Os 16507 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 8.40 | 1 | |||
Bílina-Chudeřice | 8.42 | 8.42 | |||
Světec | 8.44 | 8.44 | |||
Hostomice nad Bílinou | 8.46 | 8.46 | |||
Ohníč | 8.49 | 8.49 | |||
Lbín | 8.53 | 8.53 | |||
Úpořiny | 8.56 | 8.57 | 4 | ||
Velvěty | 9.00 | 9.00 | |||
Rtyně nad Bílinou | 9.03 | 9.03 | |||
Brozánky | 9.06 | 9.06 | |||
Řehlovice | 9.08 | 9.08 | |||
Stadice | 9.10 | 9.10 | |||
Koštov | 9.13 | 9.13 | |||
Trmice | 9.17 | 9.17 | |||
Ústí nad Labem západ | 9.21 | 9.21 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.23 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy