Os 16503 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 5.40 | 1 | |||
Bílina-Chudeřice | 5.42 | 5.42 | |||
Světec | 5.44 | 5.44 | |||
Hostomice nad Bílinou | 5.46 | 5.46 | |||
Ohníč | 5.49 | 5.49 | |||
Lbín | 5.53 | 5.53 | |||
Úpořiny | 5.56 | 5.57 | 4 | ||
Velvěty | 6.00 | 6.00 | |||
Rtyně nad Bílinou | 6.03 | 6.03 | |||
Brozánky | 6.06 | 6.06 | |||
Řehlovice | 6.08 | 6.08 | |||
Stadice | 6.10 | 6.10 | |||
Koštov | 6.13 | 6.13 | |||
Trmice | 6.17 | 6.17 | |||
Ústí nad Labem západ | 6.21 | 6.21 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.23 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster