Sp 1644 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 16.25 | 2 | |||
Podhradní Lhota | 16.39 | 16.40 | |||
Osíčko | 16.45 | 16.47 | 2 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 16.55 | 16.56 | 3 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 17.00 | 17.00 | |||
Jankovice | 17.03 | 17.03 | |||
Dobrotice | 17.05 | 17.05 | |||
Holešov | 17.10 | 17.19 | 2 | ||
Hulín | 17.27 | 17.29 | 2/2 | ||
Kroměříž | 17.37 | 17.39 | 2 | ||
Kojetín | 17.49 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia