Os 16401 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mšeno | 4.26 | 3 | |||
Skramouš | 4.30 | 4.30 | |||
Vrátno | 4.34 | 4.34 | |||
Trnová | 4.38 | 4.38 | |||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 4.41 | 4.41 | |||
Skalsko | 4.43 | 4.43 | |||
Katusice | 4.48 | 4.50 | 2 | ||
Líny | 4.54 | 4.54 | |||
Bukovno | 4.57 | 4.57 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 5.10 | 5.14 | 5 | ||
Mladá Boleslav město | 5.20 | 5.25 | 1/2 | ||
Řepov | 5.29 | 5.29 | |||
Kolomuty | 5.32 | 5.32 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 5.35 | 5.35 | |||
Dlouhá Lhota | 5.39 | 5.39 | |||
Bechov | 5.44 | 5.44 | |||
Rohatsko | 5.47 | 5.47 | |||
Dolní Bousov | 5.51 | 5.58 | 2 | ||
Sobotka | 6.04 | 6.06 | 2 | ||
Libošovice | 6.12 | 6.12 | |||
Malechovice | 6.15 | 6.15 | |||
Mladějov v Čechách | 6.20 | 6.24 | 2 | ||
Hrdoňovice | 6.29 | 6.29 | |||
Libuň | 6.34 | 6.43 | 3 | ||
Kněžnice | 6.46 | 6.46 | |||
Cidlina | 6.48 | 6.48 | |||
Kyje u Jičína | 6.53 | 6.53 | |||
Ploužnice | 6.57 | 6.57 | |||
Lomnice nad Popelkou | 7.02 | 7.07 | 2 | ||
Nová Ves nad Popelkou | 7.11 | 7.11 | |||
Syřenov | 7.15 | 7.15 | |||
Ústí u Staré Paky | 7.18 | 7.18 | |||
Stará Paka | 7.22 | Chlumecké 1 vpr |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy