Sp 1634 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 18.40 | 3 | |||
Lipová Lázně | 18.47 | 18.49 | 3 | ||
Horní Lipová | 18.56 | 18.57 | 3 | ||
Ramzová | 19.09 | 19.10 | |||
Ostružná | 19.14 | 19.15 | 3 | ||
Branná | 19.24 | 19.25 | 3 | ||
Jindřichov na Moravě | 19.35 | 19.35 | |||
Hanušovice | 19.45 | 19.48 | 2 | ||
Bohdíkov | 19.54 | 19.55 | 4 | ||
Ruda nad Moravou | 20.00 | 20.02 | 3 | ||
Bludov | 20.13 | 20.16 | 2/3 | ||
Šumperk | 20.22 | 2B/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci