Sp 1611 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 11.13 | 1 | |||
Štítina | 11.19 | 11.20 | 2 | ||
Háj ve Slezsku | 11.25 | 11.28 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 11.39 | 11.44 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 11.50 | 11.52 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Stodolní | 11.55 | 11.55 | |||
Ostrava střed | 11.57 | 11.58 | 2/2 | ||
Ostrava-Kunčice | 12.03 | 12.04 | 2 | ||
Havířov | 12.13 | 12.14 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 12.17 | 12.17 | |||
Horní Suchá | 12.20 | 12.20 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 12.22 | 12.23 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 12.28 | 12.29 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 12.34 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök