Os 15973 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 20.14 | 3 | |||
Plačkov | 20.20 | 20.20 | |||
Kamenice u Humpolce | 20.24 | 20.24 | |||
Slavníč | 20.27 | 20.27 | |||
Herálec | 20.29 | 20.30 | 2 | ||
Radňov | 20.36 | 20.36 | |||
Lípa | 20.40 | 20.42 | 3 | ||
Petrkov | 20.46 | 20.46 | |||
Dolík | 20.48 | 20.48 | |||
Havlíčkův Brod | 20.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci