Os 15870 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 13.39 | 1 | |||
Nymburk město | 13.42 | 13.43 | 1/2 | ||
Hořátev | 13.47 | 13.47 | |||
Sadská | 13.51 | 13.52 | 2 | ||
Ahr Třebestovice | 13.55 | 13.55 | |||
Poříčany | 13.59 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster