Os 15801 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 4.00 | 3 | |||
Veleliby | 4.04 | 4.04 | 5 | ||
Oskořínek | 4.11 | 4.11 | |||
Křinec | 4.17 | 4.18 | 3 | ||
Ledečky | 4.23 | 4.23 | |||
Rožďalovice | 4.25 | 4.26 | 2 | ||
Mlýnec | 4.30 | 4.30 | |||
Kopidlno | 4.35 | 4.51 | 4 | ||
Pševes | 4.55 | 4.55 | |||
Bartoušov zastávka | 4.57 | 4.57 | |||
Žitětín | 5.00 | 5.00 | |||
Jičíněves | 5.03 | 5.03 | |||
Nemyčeves | 5.09 | 5.09 | |||
Staré Místo u Jičína | 5.12 | 5.12 | |||
Jičín | 5.16 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök