Os 15800 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 4.17 | 1 | |||
Nemyčeves | 4.23 | 4.23 | |||
Jičíněves | 4.28 | 4.28 | |||
Žitětín | 4.30 | 4.30 | |||
Bartoušov zastávka | 4.32 | 4.32 | |||
Pševes | 4.34 | 4.34 | |||
Kopidlno | 4.38 | 4.40 | 3 | ||
Mlýnec | 4.44 | 4.44 | |||
Rožďalovice | 4.49 | 4.50 | 2 | ||
Ledečky | 4.52 | 4.52 | |||
Křinec | 4.57 | 4.58 | 3 | ||
Oskořínek | 5.04 | 5.04 | |||
Jíkev | 5.08 | 5.08 | |||
Veleliby | 5.12 | 5.13 | 5 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 5.17 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci