Os 15017 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litomyšl | 12.26 | 1 | |||
Litomyšl zastávka | 12.29 | 12.29 | |||
Litomyšl-Nedošín | 12.33 | 12.33 | |||
Tržek | 12.36 | 12.36 | |||
Řídký | 12.39 | 12.39 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 12.42 | 12.42 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 12.44 | 12.46 | 2 | ||
Hrušová | 12.48 | 12.48 | |||
Džbánov | 12.51 | 12.51 | |||
Vysoké Mýto město | 12.56 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci