Os 14811 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 11.40 | 3 | |||
Pohledští Dvořáci | 11.44 | 11.45 | |||
Pohled | 11.48 | 11.49 | 2/1 | ||
Stříbrné Hory | 11.51 | 11.52 | |||
Přibyslav zastávka | 11.55 | 11.55 | |||
Přibyslav | 11.57 | 11.58 | 2/1 | ||
Ronov nad Sázavou | 12.00 | 12.01 | |||
Nížkov | 12.03 | 12.03 | |||
Sázava u Žďáru | 12.07 | 12.08 | 1/1 | ||
Hamry nad Sázavou | 12.11 | 12.11 | |||
Žďár nad Sázavou | 12.16 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök