R 1132 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Btn753 + 843 + Btn753 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava střed | 15.44 | 2/3 | |||
Ostrava-Stodolní | 15.45 | 15.46 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 15.50 | 15.52 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Svinov | 15.59 | 16.08 | 3 | ||
Opava východ | 16.29 | 16.33 | 1 | ||
Opava západ | 16.38 | 16.39 | 3 | ||
Krnov-Cvilín | 16.59 | 17.00 | |||
Krnov | 17.04 | 17.09 | 3 | ||
Bruntál | 17.35 | 17.36 | 3 | ||
Valšov | 17.44 | 17.45 | 3 | ||
Lomnice u Rýmařova | 17.53 | 17.54 | |||
Dětřichov nad Bystřicí | 18.00 | 18.03 | 3 | ||
Moravský Beroun | 18.12 | 18.12 | 2 | ||
Domašov nad Bystřicí | 18.19 | 18.20 | 3 | ||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 18.40 | 18.40 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök