R 1129 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 + Btn753 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.07 | ||||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 13.19 | 13.20 | 3 | ||
Domašov nad Bystřicí | 13.42 | 13.43 | 3 | ||
Moravský Beroun | 13.50 | 13.51 | 2 | ||
Dětřichov nad Bystřicí | 14.01 | 14.02 | 4 | ||
Lomnice u Rýmařova | 14.09 | 14.09 | |||
Valšov | 14.17 | 14.18 | 3 | ||
Bruntál | 14.26 | 14.32 | 3 | ||
Krnov | 14.57 | 15.06 | 3 | ||
Krnov-Cvilín | 15.10 | 15.10 | |||
Opava západ | 15.30 | 15.31 | 2 | ||
Opava východ | 15.36 | 15.46 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 16.07 | 16.11 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 16.18 | 16.20 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Stodolní | 16.23 | 16.24 | |||
Ostrava střed | 16.26 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia