Regionalzüge |
---|
Os 18800 - Vyšší Brod klášter 5.00, Lipno nad Vltavou 5.19 |
Os 18802 - Rybník 7.03, Lipno nad Vltavou 7.45 |
Os 18803 - Lipno nad Vltavou 8.09, Rybník 8.50 |
Os 18804 - Rybník 9.00, Lipno nad Vltavou 9.42 |
Os 18805 - Lipno nad Vltavou 10.09, Vyšší Brod klášter 10.27-10.29, Rybník 10.50 |
Os 18806 - Rybník 11.00, Lipno nad Vltavou 11.42 |
Os 18807 - Lipno nad Vltavou 12.09, Rybník 12.50 |
Os 18808 - Rybník 13.00, Lipno nad Vltavou 13.44 |
Os 18809 - Lipno nad Vltavou 14.09, Rybník 14.50 |
Os 18810 - Rybník 15.00, Vyšší Brod klášter 15.21-15.23, Lipno nad Vltavou 15.42 |
Os 18811 - Lipno nad Vltavou 16.17, Rybník 16.58 |
Os 18812 - Rybník 17.08, Lipno nad Vltavou 17.51 |
Os 18813 - Lipno nad Vltavou 18.11, Rybník 18.50 |
Os 18814 - Rybník 18.59, Lipno nad Vltavou 19.41 |
Os 18815 - Lipno nad Vltavou 20.29, Rybník 21.09-21.18, Horní Dvořiště 21.26 |