Osobní vlaky |
---|
Os 18200 - Číčenice 5.50, Týn nad Vltavou 6.20 |
Os 18201 - Týn nad Vltavou 4.57, Číčenice 5.28 |
Os 18202 - Číčenice 7.43, Týn nad Vltavou 8.13 |
Os 18203 - Týn nad Vltavou 6.47, Číčenice 7.18 |
Os 18205/4 - Týn nad Vltavou 9.49, Číčenice 10.20-10.31, Protivín 10.39 |
Os 18207/6 - Protivín 10.07, Číčenice 10.16-10.40, Týn nad Vltavou 11.10 |
Os 18208 - Číčenice 13.40, Týn nad Vltavou 14.10 |
Os 18209 - Týn nad Vltavou 11.49, Číčenice 12.20 |
Os 18210 - Číčenice 15.40, Týn nad Vltavou 16.10 |
Os 18211 - Týn nad Vltavou 14.59, Číčenice 15.30 |
Os 18212 - Číčenice 17.40, Týn nad Vltavou 18.10 |
Os 18213 - Týn nad Vltavou 16.59, Číčenice 17.30 |
Os 18214 - Číčenice 19.40, Týn nad Vltavou 20.10 |
Os 18215 - Týn nad Vltavou 17.49, Číčenice 18.20 |
Os 18217 - Týn nad Vltavou 18.59, Číčenice 19.30 |
Os 18240 - Číčenice 12.31, Temelín 12.47 |
Os 18241 - Temelín 13.13, Číčenice 13.30 |
Os 18260/1 - České Budějovice 8.50, Dívčice 9.18-9.21, Netolice 9.41 |
Os 18262/3 - Netolice 10.15, Dívčice 10.35-10.38, České Budějovice 11.04 |