..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
Os 3863 « předchozí | další » |
Trasa:
Bylnice 16.00, Vlárský průsmyk 16.06-16.07, Horné Srnie 16.13-16.28, Trenčianska Teplá 16.38 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 25.11.2011 (xfilipís) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Ide v – , nejde 25.IV., 5., 6.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI.
|
Dopravce vlaku:
Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; |
|
|
|
811 [SK-ZSSK]
Bylnice – Trenčianska Teplá
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu