Os 8777 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plaveč | 15.40 | ||||
Ľubotín | 15.43 | 15.44 | |||
Ďurková | 15.47 | 15.47 | |||
Pusté Pole | 15.54 | 15.54 | |||
Krivany | 16.07 | 16.08 | |||
Lipany | 16.11 | 16.16 | |||
Rožkovany | 16.18 | 16.19 | |||
Červenica | 16.22 | 16.22 | |||
Pečovská Nová Ves | 16.25 | 16.25 | |||
Sabinov | 16.30 | 16.31 | |||
Orkucany | 16.34 | 16.34 | |||
Šarišské Michaľany | 16.38 | 16.38 | |||
Veľký Šariš | 16.43 | 16.44 | |||
Prešov mesto | 16.50 | 16.51 | |||
Prešov | 16.54 | 17.02 | Nástupište č. | ||
Haniska pri Prešove | 17.06 | 17.06 | |||
Kendice | 17.10 | 17.10 | |||
Drienovská Nová Ves | 17.12 | 17.13 | |||
Drienovská Nová Ves obec | 17.15 | 17.15 | |||
Ličartovce | 17.18 | 17.19 | |||
Obišovce | 17.21 | 17.21 | |||
Kysak | 17.25 | 17.26 | |||
Trebejov | 17.28 | 17.29 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 17.33 | 17.34 | |||
Ťahanovce | 17.38 | 17.39 | |||
Košice | 17.43 | 2./7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci