Os 7708 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Červená Skala | 11.54 | ||||
Vaľkovňa | 11.59 | 12.00 | |||
Pohorelská Maša | 12.03 | 12.04 | |||
Pohorelá | 12.05 | 12.06 | |||
Heľpa | 12.10 | 12.11 | |||
Závadka nad Hronom obec | 12.15 | 12.15 | |||
Polomka | 12.20 | 12.27 | |||
Beňuš | 12.35 | 12.36 | |||
Gašparovo | 12.38 | 12.40 | |||
Brezno-Halny | 12.46 | 12.47 | |||
Brezno mesto | 12.50 | 12.51 | |||
Brezno | 12.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci