Os 6711 | |
Řazení vlaku: 812 + 011 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brezno | 13.13 | ||||
Brezno mesto | 13.15 | 13.16 | |||
Brezno-Halny | 13.19 | 13.19 | |||
Brezno-Rohozná | 13.25 | 13.26 | |||
Michalová | 13.33 | 13.34 | |||
Pohronská Polhora | 13.37 | 13.37 | |||
Zbojská | 13.47 | 13.47 | |||
Tisovec-Bánovo | 13.57 | 13.58 | |||
Tisovec | 14.13 | 14.18 | |||
Tisovec mesto | 14.20 | 14.21 | |||
Rimavská Píla | 14.26 | 14.27 | |||
Hačava | 14.30 | 14.31 | |||
Hačava skálie | 14.32 | 14.33 | |||
Hnúšťa zastávka | 14.35 | 14.36 | |||
Hnúšťa | 14.39 | 14.40 | |||
Likier | 14.42 | 14.43 | |||
Rimavské Brezovo | 14.46 | 14.46 | |||
Rimavská Baňa | 14.50 | 14.58 | |||
Rimavské Zalužany | 15.00 | 15.00 | |||
Kociha | 15.03 | 15.03 | |||
Hrachovo | 15.06 | 15.06 | |||
Nižný Skálnik | 15.08 | 15.09 | |||
Veľké Teriakovce | 15.11 | 15.12 | |||
Čerenčany | 15.15 | 15.16 | |||
Rimavská Sobota | 15.20 | 15.22 | |||
Rimavské Janovce | 15.26 | 15.27 | |||
Rimavské Janovce obec | 15.29 | 15.30 | |||
Jesenské zastávka | 15.36 | 15.36 | |||
Jesenské | 15.38 | 15.41 | |||
Gortva | 15.44 | 15.45 | |||
Hodejov | 15.49 | 15.49 | |||
Blhovce | 15.53 | 15.54 | |||
Hajnáčka | 16.01 | 16.02 | |||
Čamovce | 16.06 | 16.07 | |||
Šíd | 16.10 | 16.10 | |||
Fiľakovo | 16.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök