Os 6704 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rimavská Sobota | 7.09 | ||||
Čerenčany | 7.13 | 7.13 | |||
Veľké Teriakovce | 7.16 | 7.17 | |||
Nižný Skálnik | 7.19 | 7.20 | |||
Hrachovo | 7.22 | 7.22 | |||
Rimavské Zalužany | 7.27 | 7.27 | |||
Rimavská Baňa | 7.29 | 7.30 | |||
Rimavské Brezovo | 7.34 | 7.35 | |||
Likier | 7.38 | 7.38 | |||
Hnúšťa | 7.40 | 7.46 | |||
Hačava | 7.53 | 7.53 | |||
Rimavská Píla | 7.57 | 7.57 | |||
Tisovec mesto | 8.01 | 8.02 | |||
Tisovec | 8.04 | 8.10 | |||
Tisovec-Bánovo | 8.25 | 8.26 | |||
Zbojská | 8.36 | 8.37 | |||
Pohronská Polhora | 8.46 | 8.47 | |||
Michalová | 8.50 | 8.51 | |||
Brezno-Rohozná | 8.59 | 8.59 | |||
Brezno-Halny | 9.05 | 9.06 | |||
Brezno mesto | 9.09 | 9.10 | |||
Brezno | 9.13 | nástupište |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy